Aktualności

Kupon rabatowyNiespodzianka dla wszystkich Panien Młodych zawierających związek małżeński w 2018

Wydrukuj i skorzystaj z rabatu
Czytaj więcej

Wyprzedaż kolekcji 2017 juz rozpoczęta


Czytaj więcej

Zapraszamy na warsztaty Urody

25.04 odbędą się warsztaty urody dla wszystkich zainteresowanych kobiet. Jesteś przyszłą panną młodą, druhną, mamą, siostrą, przyjaciółką? To wydarzenie jest dla Ciebie!
➡Kolor
Właściwe dobranie koloru do urody podkreśla Twój charakter, wdzięk i piękno. Niektóre kolory mogą je niestety przyćmić. Pokażemy Ci jak dobrać właściwe barwy.
➡Makijaż
Odpowiedni makijaż może również podkreślić Twoje atuty, a ukryć to czego nie chciała byś pokazać. Podczas warsztatów dowiesz się jakie są podstawowe zasady makijażu.
➡Biust
Odbędzie się również spotkanie z brafiterką, która pokaże Ci jak wyeksponować odpowiednio biust i jak dobrać biustonosz do sylwetki i biustu.

 

Czytaj więcej

Wizyta w salonie -FINAŁ


Czytaj więcej

Wizyta w salonie, cz.III, czyli o dodatkach i czego unikać przy wyborze sukni ślubnej


Czytaj więcej

Wizyta w salonie cz. II, czyli jak dobrać suknię

Kolejna część wizyty Ewy w naszym salonie. Pokażemy na co zwrócić uwagę wybierając suknię.

 
Czytaj więcej

Wizyta w salonie Demi

Drogie Panny Młode, to właśnie dla Was przygotowaliśmy czteroodcinkową historię Ewy, która już za kilka miesięcy wyjdzie za mąż.
Pokażemy Wam jak Ewa przygotowuje się do ślubu. Jak wybiera suknię dopasowana do swojej figury, tupu urody, charakteru i ulubionego stylu. Pokażemy jak dobieramy dodatki i opowiemy o najczęściej popełnianych błędach podczas przygotowań do ślubu.
A wszystko po to, żeby Wasze przygotowania były bezsresowe, a czas spędzony w naszych salonach był dla Was przyjemny i owocny.
Zapraszamy do obejrzenia kolejnych odcinków :)


  https://youtu.be/Gah37h0WJDY
Czytaj więcej

Nasz nowy salonOd 3 grudnia 2016 roku zapraszamy do naszego drugiego salonu przy ul. Lipowej 10 (naprzeciwko CH Plaza). Tel. +48 733 360 999.
Prezentujemy tam kolekcje Agnes, Annais Bridal, Sposbella, Gala, Nabla


 
Czytaj więcej

Targi Ona & On Listopad 2016


Czytaj więcej

Zamiast kwiatów... Strefa Młodej Pary

   Od wielu lat Młoda Para obdarowywana jest po ślubie wiązankami kwiatów. Zwyczaj piękny i miły często jest obecnie zastępowany innymi „gadżetami”. Kwiaty stały się passe? Niekoniecznie. Nowożeńcy jednak stali się bardziej praktyczni. Ile par tyle pomysłów. Jedni wolą w tym dniu zapoczątkować swoją wspólna kolekcję płyt, inni proszą o książki, kupony lotto, butelkę dobrego wina, składkowe karnety, bony czy vouchery na masaże, zabiegi pielęgnacyjne albo upiększające, skoki spadochronowe, bungee czy nawet na siłownię. Inni chcą wspomagać schroniska dla zwierząt zbierając karmę albo domy dziecka – tu królują zabawki lub przybory szkolne. Jest też pomysł skarbonki, do której przeznaczone na kwiaty pieniądze zostają przekazane na leczenie czy rehabilitację znajomych lub nieznajomych, którzy ulegli wypadkowi, potrzebują leczenia nieobjętego refundacją służby zdrowia. Zbiórki na pomoc fundacjom ratującym konie przeznaczone na rzeź, małe zwierzęta, których nikt nie zauważa- choćby króliki. Spotkałam się też z pomocą dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji ekonomicznej z uwagi na chorobę, pożar, utratę pracy. Lista niewyczerpana…

Pomoc charytatywna to jeden z najlepszych pomysłów. Warto chyba tego radosnego dnia dać komuś cząstkę siebie. Już niejeden autorytet moralny przypominał, że dając otrzymujesz więcej od życia. Bezinteresowne obdarowywanie daje większą radość niż cokolwiek innego. Stajemy się lepsi i mądrzejsi.

Zbliża się okres świąteczny, kiedy wiele osób przyłącza się do akcji „Szlachetna paczka”. Mało kto wie, że ta Fundacja prowadzi projekt, w który zaangażowanych jest wiele znanych osób. Projekt Akademia Przyszłości, który mogą wesprzeć nowożeńcy jest mało znany, a warto się nim zainteresować.
 
http://www.szlachetnapaczka.pl/klub-filantropa/komu-pomaga-akademia

Polecam Waszej uwadze ten pomysł. Co trzeba zrobić? Wejść na stronę i tam znajdziecie dokładne informacje, instrukcje i kontakt. Zobaczyć możecie kto i jak pomaga i jakie są tego efekty.

https://akademiaprzyszlosci.org.pl/strefa-mlodej-pary
Dzielenie się miłością jest najpiękniejszym darem jaki możecie dać od siebie innym.

Czytaj więcej