Aktualności

Wyróżnienie dla naszych salonów

Z przyjemnością informujemy, że nasze salony otrzymały wyróżnienie od najwiekszego portalu slubnego Zankyou.pl, który powołał nas do współpracy w charakterze eksperta w sprawach organizacji slubów i sukien ślubnych
Czytaj więcej

Tydzień z kolekcją Agnes RABAT 10%


Czytaj więcej

Black Friday


Czytaj więcej

Kupon rabatowyNiespodzianka dla wszystkich Panien Młodych zawierających związek małżeński w 2018

Wydrukuj i skorzystaj z rabatu
Czytaj więcej

Wyprzedaż kolekcji 2017 juz rozpoczęta


Czytaj więcej

Zapraszamy na warsztaty Urody

25.04 odbędą się warsztaty urody dla wszystkich zainteresowanych kobiet. Jesteś przyszłą panną młodą, druhną, mamą, siostrą, przyjaciółką? To wydarzenie jest dla Ciebie!
➡Kolor
Właściwe dobranie koloru do urody podkreśla Twój charakter, wdzięk i piękno. Niektóre kolory mogą je niestety przyćmić. Pokażemy Ci jak dobrać właściwe barwy.
➡Makijaż
Odpowiedni makijaż może również podkreślić Twoje atuty, a ukryć to czego nie chciała byś pokazać. Podczas warsztatów dowiesz się jakie są podstawowe zasady makijażu.
➡Biust
Odbędzie się również spotkanie z brafiterką, która pokaże Ci jak wyeksponować odpowiednio biust i jak dobrać biustonosz do sylwetki i biustu.

 

Czytaj więcej

Wizyta w salonie -FINAŁ


Czytaj więcej

Wizyta w salonie, cz.III, czyli o dodatkach i czego unikać przy wyborze sukni ślubnej


Czytaj więcej

Wizyta w salonie cz. II, czyli jak dobrać suknię

Kolejna część wizyty Ewy w naszym salonie. Pokażemy na co zwrócić uwagę wybierając suknię.

 
Czytaj więcej

Wizyta w salonie Demi

Drogie Panny Młode, to właśnie dla Was przygotowaliśmy czteroodcinkową historię Ewy, która już za kilka miesięcy wyjdzie za mąż.
Pokażemy Wam jak Ewa przygotowuje się do ślubu. Jak wybiera suknię dopasowana do swojej figury, tupu urody, charakteru i ulubionego stylu. Pokażemy jak dobieramy dodatki i opowiemy o najczęściej popełnianych błędach podczas przygotowań do ślubu.
A wszystko po to, żeby Wasze przygotowania były bezsresowe, a czas spędzony w naszych salonach był dla Was przyjemny i owocny.
Zapraszamy do obejrzenia kolejnych odcinków :)


  https://youtu.be/Gah37h0WJDY
Czytaj więcej